Smuteční hudba

Zajišťujeme profesionální smuteční hudbu určenou pro smuteční a pietní akty. Spolupracujeme s pohřebními službami z chrudimska, pardubicka i hradecka. Naší prioritou je s úctou a ve vší vážnosti  zajistit hudební produkci při rozloučení se zesnulým. Hrajem jak při církevních, tak i při občanských pohřbech v podobě hudební produkce před obřadem, během průvodu, tak i při ukládání do hrobu na hřbitově.

Reference: 

Pohřební služba Andělka 

Pohřební služba Hlinsko

Pohřební ústav Josef Cemper

Pohřební služba Aetermitas

Repertoár:

Hrajeme jak církevní, tak i skladby světského charakteru. Seznam skladeb zde! Po předchozí domluvě je možné zahrát i písně na přání.

Reprodukovaná hudba:

Je možné dle přání pustit při obřadu i reprodukovanou hudbu.

Celková

8954ae776f71d49c46e830f0b0d87c7b

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře:

Chtěla bych poděkovat jménem celé rodiny  za velmi krásně, profesionálně a citlivě zahrané písničky při rozloučení s tatínkem. V mraze (-8°C) a při tak smutné příležitosti zahřály a jsem velmi ráda, že se podařilo splnit poslední přání taťky, protože měl dechovou hudbu celý život rád.

Mirka Šolcová

Dobrý večer, chtěla jsem vám poděkovat za hudební doprovod při pohřbu mojí maminky v pátek v Dolním Újezdě. Hráli jste velmi dobře, s citem. Stejný názor měla i většina smutečních hostů.

Ještě jednou vám všem děkuji.
Radka Kučerová